Są inne powody, aby zdecydować, że Twoje zęby potrzebują odrobiny wybielania. Ludzie, którzy piją dużo kawy i herbaty, lub którzy bardzo palą, odkrywają, że rozwinęli wady i przebarwienia na zębach.

Upewnij się, że twoje zęby są bardzo dobre przed zastosowaniem schematu wybielania zębów w budynku. Artykuły do wybielania zębów będą cholernie silne, jeśli skorzysta się je do zębów absolutnie czystych. Jeśli wybierzesz je, jest spora szansa, że ​​sukces zapewne być nierównomiernym cieniowaniem.

Musisz istnieć bardziej czujny na karmienie oraz napoje, które spożywasz po wybieleniu zębów. Wybielone zęby z możliwością wchłoną inne kolory oraz wady z tego, co jesz. Szczególnie ważne jest, aby trzymać się z dala od ciemniejszych potraw i napojów po świeżo wybielonych zębach. Kawa zamoczy zęby i wykona zmianę koloru.

Metody wybielania dotyczą właśnie dla zębów, które są naturalne. Efekt wybielania nie reaguje na nic, co jest oryginalne. Rozumie to implanty, wypełnienia, licówki i spełnienia. Twoje własne zęby mogą stać się bielsze, ale toż wyłącznie podkreśli kontrast ze sztuczną pracą zębów, a produkty nie będą czyste.

Jedz zielone warzywa oraz czyny są doskonałymi przykładami. Miej się z daleka od tego typu żywności dla zdrowia zaś ich najbielszych. Powinieneś również unikać ciągłego podjadania przez cały okres, jeżeli potrzebujesz mieć silny uśmiech.

Wielokrotnie udowodniono, że dym papierosowy odbarwia zęby przy każdym wdechu.

Po wypiciu lub piciu wypłukać usta wodą. Twoje zęby pozostaną bielsze, jeśli poświęcisz kolej na ich plamienie. Potrafi więc również pomóc w zapobieganiu powstawaniu plam.

Możesz z łatwością stworzyć własną pastę wybielającą z dodatkiem nadtlenku i sody oczyszczonej. Wykorzystaj tej pasty do czyszczenia zębów do dziesięciu minut. Nie myj zębów ostro, ponieważ nadmierne ciśnienie może uszkodzić dziąsła.

Picie przez słomkę to dobry możliwość na zajęcie białych zębów. Słomka powstrzyma płyn przed dotykaniem zębów. http://broe00turan.fitnell.com/13372994/stw-rz-sw-j-u-miech-swoim-najmocniejszym-dodatkiem-do-mody-za-us-ug-tych-porad Płyn jest właściwie dawany w postać gardła zamiast kontaktu z zębami.

Drinkiem z najlepszych sposobów na zachowanie odpowiednich perłowych jest regularne mycie i czyszczenie nici dentystycznej. Te linie spraw usuwają nagromadzenie płytki nazębnej, która plami zęby. Po wykonaniu jedzenia powinieneś zawierać nawyk używania nici dentystycznej i nici dentystycznej.

Spróbuj umyć zęby sokiem truskawkowym. Ta taktyka jest raczej tanim środkiem na osiągnięcie uśmiechu, który jednak chciałeś.

Skonsultuj się z dentystą, aby dowiedzieć się, jak zminimalizować ten problem.

Istotne jest, aby szczotkować, szczotkować i nić dentystyczną przynajmniej dwa razy dziennie. Najłatwiejszym sposobem utrzymania bieli jest po prostu szczotkowanie i nitkowanie po jakimś posiłku. Stanowi owo wyśmienity możliwość na pozbycie się cząsteczek jedzenia także łatwy nazębnej, które potrafią zabrudzić zęby.

Jeśli pijesz dużo słodkich napojów, dymu czy po prostu chcesz jaśniejszego uśmiechu, ten produkt pomoże Ci osiągnąć białe zęby, jakie potrzebujesz. Wybierz wskazówki, które wykonają, że się uśmiechniesz.